zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Radków
1:6
Kryształ Stronie Śląskie
Inter Ożary
3:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków
0:1
Polonia Ząbkowice Śląskie
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:1
Zamek Gorzanów
Polonia Bystrzyca Kłodzka
9:1
Czarni Braszowice
KS Polanica Zdrój
0:1
Hutnik Szczytna
Tęcza Ścinawka Dolna
3:7
Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice
1:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
1:7
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kryształ Stronie Śląskie
1:1
Orlęta Krosnowice
Polonia Ząbkowice Śląskie
1:1
Inter Ożary
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:2
Tęcza Ścinawka Dolna
Hutnik Szczytna
2:1
Śnieżnik Domaszków
Pogoń Duszniki Zdrój
6:0
KS Polanica Zdrój
Sudety Międzylesie
3:1
MLKS Radków
Zamek Gorzanów
1:0
Czarni Braszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
4:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków
2:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Inter Ożary
1:1
Hutnik Szczytna
Orlęta Krosnowice
2:1
Sudety Międzylesie
MLKS Radków
6:3
Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3:0
Polonia Ząbkowice Śląskie
KS Polanica Zdrój
3:1
Kryształ Stronie Śląskie
Tęcza Ścinawka Dolna
0:3
Zamek Gorzanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice Śląskie
3:0*
Czarni Braszowice
Sudety Międzylesie
4:4
KS Polanica Zdrój
Zamek Gorzanów
2:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Pogoń Duszniki Zdrój
4:0
Inter Ożary
Kryształ Stronie Śląskie
5:0
Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:2
Orlęta Krosnowice
Hutnik Szczytna
5:4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Tęcza Ścinawka Dolna
2:2
MLKS Radków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
1:2
Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków
2:2
Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice
1:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica
1:5
Polonia Ząbkowice Śląskie
MLKS Radków
7:2
Zamek Gorzanów
Inter Ożary
1:4
Kryształ Stronie Śląskie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:1
Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój
3:4
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
11:0
Inter Ożary
Zamek Gorzanów
1:5
Polonia Ząbkowice Śląskie
Pogoń Duszniki Zdrój
4:1
Czarni Braszowice
Kryształ Stronie Śląskie
1:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
MLKS Radków
3:1
Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:5
Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna
4:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
2:4
KS Polanica Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
2:5
Kryształ Stronie Śląskie
Polonia Ząbkowice Śląskie
5:2
Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków
4:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Orlęta Krosnowice
2:0
Zamek Gorzanów
Łomniczanka Stara Łomnica
2:0
Pogoń Duszniki Zdrój
Inter Ożary
2:5
Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Bystrzyca Kłodzka
7:2
Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój
2:5
MLKS Radków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
5:0
Czarni Braszowice
Zamek Gorzanów
2:2
Hutnik Szczytna
Pogoń Duszniki Zdrój
0:1
Polonia Ząbkowice Śląskie
Orlęta Krosnowice
2:1
KS Polanica Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
7:1
Łomniczanka Stara Łomnica
MLKS Radków
2:0
Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny
3:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Tęcza Ścinawka Dolna
1:0
Inter Ożary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
2:4
Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Ząbkowice Śląskie
2:0
Kryształ Stronie Śląskie
Śnieżnik Domaszków
1:2
Orlęta Krosnowice
KS Polanica Zdrój
0:2
Zamek Gorzanów
Łomniczanka Stara Łomnica
1:1
Sudety Międzylesie
Inter Ożary
1:3
MLKS Radków
Hutnik Szczytna
1:3
Pogoń Duszniki Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
6:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Polanica Zdrój
1:2
Śnieżnik Domaszków
Sudety Międzylesie
1:2
Polonia Ząbkowice Śląskie
Zamek Gorzanów
2:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Orlęta Krosnowice
2:2
Inter Ożary
Kryształ Stronie Śląskie
2:2
Hutnik Szczytna
MLKS Radków
2:4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
4:0
Czarni Braszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
1:2
MLKS Radków
Polonia Ząbkowice Śląskie
5:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Śnieżnik Domaszków
1:1
Zamek Gorzanów
Pogoń Duszniki Zdrój
3:0*
Kryształ Stronie Śląskie
Łomniczanka Stara Łomnica
3:4
Tęcza Ścinawka Dolna
Inter Ożary
2:0
KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna
6:1
Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3:2
Orlęta Krosnowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
1:1
Inter Ożary
Sudety Międzylesie
0:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Gorzanów
2:3
Kryształ Stronie Śląskie
Orlęta Krosnowice
9:3
Czarni Braszowice
MLKS Radków
1:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:1
Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój
0:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Tęcza Ścinawka Dolna
3:4
Polonia Ząbkowice Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
3:3
KS Polanica Zdrój
Polonia Ząbkowice Śląskie
2:5
MLKS Radków
Łomniczanka Stara Łomnica
2:2
Orlęta Krosnowice
Kryształ Stronie Śląskie
6:2
Sudety Międzylesie
Inter Ożary
1:2
Zamek Gorzanów
Hutnik Szczytna
2:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3:3
Śnieżnik Domaszków
Pogoń Duszniki Zdrój
4:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
5:3
Czarni Braszowice
Orlęta Krosnowice
0:1
Polonia Ząbkowice Śląskie
MLKS Radków
3:1
Hutnik Szczytna
Inter Ożary
5:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:3
Kryształ Stronie Śląskie
KS Polanica Zdrój
8:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów
4:2
Sudety Międzylesie
Tęcza Ścinawka Dolna
1:4
Pogoń Duszniki Zdrój
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
2:5
Inter Ożary
Polonia Ząbkowice Śląskie
4:1
KS Polanica Zdrój
Sudety Międzylesie
0:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica
2:2
Śnieżnik Domaszków
Kryształ Stronie Śląskie
5:2
Tęcza Ścinawka Dolna
Hutnik Szczytna
0:8
Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:0
Zamek Gorzanów
Pogoń Duszniki Zdrój
0:1
MLKS Radków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
2:6
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie
3:5
Tęcza Ścinawka Dolna
Zamek Gorzanów
0:3*
Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica
3:2
Inter Ożary
Kryształ Stronie Śląskie
3:0*
MLKS Radków
Polonia Ząbkowice Śląskie
4:5
Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna
0:4
KS Polanica Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój
0:2
Orlęta Krosnowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
1:5
Zamek Gorzanów
Śnieżnik Domaszków
10:0
Hutnik Szczytna
Orlęta Krosnowice
2:1
Kryształ Stronie Śląskie
MLKS Radków
3:3
Sudety Międzylesie
Inter Ożary
2:2
Polonia Ząbkowice Śląskie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:0
Łomniczanka Stara Łomnica
KS Polanica Zdrój
5:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Tęcza Ścinawka Dolna
2:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice Śląskie
3:5
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie
1:5
Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój
3:3
Śnieżnik Domaszków
Zamek Gorzanów
1:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica
1:2
Czarni Braszowice
Kryształ Stronie Śląskie
1:1
KS Polanica Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:2
MLKS Radków
Hutnik Szczytna
1:2
Inter Ożary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
2:4
Polonia Ząbkowice Śląskie
Śnieżnik Domaszków
6:0
Kryształ Stronie Śląskie
Orlęta Krosnowice
2:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica
2:0
Zamek Gorzanów
MLKS Radków
1:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Inter Ożary
3:4
Pogoń Duszniki Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
0:3*
Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój
3:0
Sudety Międzylesie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
1:1
Śnieżnik Domaszków
Zamek Gorzanów
3:1
MLKS Radków
Polonia Ząbkowice Śląskie
6:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Kryształ Stronie Śląskie
1:1
Inter Ożary
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:3
KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna
3:1
Czarni Braszowice
Pogoń Duszniki Zdrój
0:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Tęcza Ścinawka Dolna
0:3
Orlęta Krosnowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
2:3
Pogoń Duszniki Zdrój
Śnieżnik Domaszków
7:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Ząbkowice Śląskie
3:0
Zamek Gorzanów
Orlęta Krosnowice
7:2
MLKS Radków
Łomniczanka Stara Łomnica
4:1
Hutnik Szczytna
Inter Ożary
1:2
Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3:1
Kryształ Stronie Śląskie
KS Polanica Zdrój
2:3
Tęcza Ścinawka Dolna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
2:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Gorzanów
0:2
Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój
2:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Kryształ Stronie Śląskie
2:0
Czarni Braszowice
MLKS Radków
4:1
KS Polanica Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:3
Inter Ożary
Hutnik Szczytna
0:0
Polonia Ząbkowice Śląskie
Tęcza Ścinawka Dolna
1:5
Śnieżnik Domaszków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
3:0*
Sudety Międzylesie
Polonia Ząbkowice Śląskie
3:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Śnieżnik Domaszków
3:1
MLKS Radków
Łomniczanka Stara Łomnica
2:4
Kryształ Stronie Śląskie
Inter Ożary
2:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Hutnik Szczytna
0:5
Zamek Gorzanów
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
KS Polanica Zdrój
2:2
Orlęta Krosnowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Duszniki Zdrój
3:0
Hutnik Szczytna
Sudety Międzylesie
5:0
Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów
0:4
KS Polanica Zdrój
Orlęta Krosnowice
0:3
Śnieżnik Domaszków
Kryształ Stronie Śląskie
1:5
Polonia Ząbkowice Śląskie
MLKS Radków
1:0
Inter Ożary
Odrodzenie Szalejów Dolny
5:5
Czarni Braszowice
Tęcza Ścinawka Dolna
1:5
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
1:2
Tęcza Ścinawka Dolna
Polonia Ząbkowice Śląskie
7:1
Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków
4:1
KS Polanica Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój
3:0
Zamek Gorzanów
Inter Ożary
1:4
Orlęta Krosnowice
Łomniczanka Stara Łomnica
5:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Hutnik Szczytna
7:2
Kryształ Stronie Śląskie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:1
MLKS Radków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
0:3*
Hutnik Szczytna
Zamek Gorzanów
2:1
Śnieżnik Domaszków
Orlęta Krosnowice
1:3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kryształ Stronie Śląskie
1:1
Pogoń Duszniki Zdrój
MLKS Radków
14:3
Czarni Braszowice
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:2
Polonia Ząbkowice Śląskie
KS Polanica Zdrój
1:3
Inter Ożary
Tęcza Ścinawka Dolna
3:5
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
0:11
Orlęta Krosnowice
Polonia Ząbkowice Śląskie
4:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Pogoń Duszniki Zdrój
5:0
Sudety Międzylesie
Inter Ożary
2:0
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
6:3
MLKS Radków
Kryształ Stronie Śląskie
9:1
Zamek Gorzanów
Hutnik Szczytna
1:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:1
KS Polanica Zdrój
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
2:5
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie
4:1
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Gorzanów
1:1
Inter Ożary
Orlęta Krosnowice
4:0
Łomniczanka Stara Łomnica
MLKS Radków
1:6
Polonia Ząbkowice Śląskie
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:2
Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój
5:0
Czarni Braszowice
Tęcza Ścinawka Dolna
2:0
Hutnik Szczytna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Braszowice
1:9
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
4:1
KS Polanica Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
4:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Ząbkowice Śląskie
5:2
Orlęta Krosnowice
Hutnik Szczytna
6:2
MLKS Radków
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:0
Inter Ożary
Pogoń Duszniki Zdrój
2:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Sudety Międzylesie
2:2
Zamek Gorzanów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Ożary
2:0
Czarni Braszowice
Orlęta Krosnowice
2:5
Hutnik Szczytna
MLKS Radków
1:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Śnieżnik Domaszków
5:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Odrodzenie Szalejów Dolny
5:1
Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój
1:0
Polonia Ząbkowice Śląskie
Zamek Gorzanów
2:5
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Tęcza Ścinawka Dolna
5:4
Kryształ Stronie Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij