zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
1:2
Nysa Kłodzko
Skalnik Czarny Bór
3:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska
2:2
Iskra Jaszkowa Dolna
Trojan Lądek Zdrój
6:3
LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok
2:1
Victoria Świebodzice
LKS Gola Świdnicka
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Zdrój Jedlina Zdrój
3:1
Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:3
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
0:1
Unia Złoty Stok
Iskra Jaszkowa Dolna
1:0
Skalnik Czarny Bór
Victoria Świebodzice
2:1
Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Bystrzyca Górna
5:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Piławianka Piława Górna
4:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Trojan Lądek Zdrój
5:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica
3:2
Unia Bardo
LKS Gola Świdnicka
3:4
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Czarny Bór
2:3
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
0:2
Nysa Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
9:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Zdrój Jedlina Zdrój
0:1
LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo
1:2
KS Piast Nowa Ruda
LKS Gola Świdnicka
1:2
Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:5
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
3:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój
4:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Nysa Kłodzko
1:0
Skalnik Czarny Bór
LKS Bystrzyca Górna
4:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Piławianka Piława Górna
1:2
Unia Bardo
Trojan Lądek Zdrój
4:2
LKS Gola Świdnicka
Polonia-Stal II Świdnica
2:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Złoty Stok
2:4
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Jaszkowa Dolna
1:3
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
0:2
KS Piast Nowa Ruda
LKS Gola Świdnicka
6:2
Zdrój Jedlina Zdrój
Unia Bardo
3:2
Trojan Lądek Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
0:4
Nysa Kłodzko
Unia Złoty Stok
5:2
Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:5
LKS Bystrzyca Górna
Skalnik Czarny Bór
0:0
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
5:0
Skalnik Czarny Bór
Zdrój Jedlina Zdrój
3:1
Unia Bardo
Nysa Kłodzko
2:1
Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bystrzyca Górna
1:2
Victoria Świebodzice
Piławianka Piława Górna
3:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Trojan Lądek Zdrój
1:0
Unia Złoty Stok
Polonia-Stal II Świdnica
2:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:1
LKS Gola Świdnicka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Jaszkowa Dolna
6:1
Polonia-Stal II Świdnica
Victoria Świebodzice
3:1
Nysa Kłodzko
Skalnik Czarny Bór
1:0
Piławianka Piława Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
3:0
Trojan Lądek Zdrój
LKS Gola Świdnicka
3:3
LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo
7:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
0:1
KS Piast Nowa Ruda
Unia Złoty Stok
1:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
3:3
Iskra Jaszkowa Dolna
Zdrój Jedlina Zdrój
2:5
Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Gola Świdnicka
2:0
Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna
2:1
Nysa Kłodzko
Polonia-Stal II Świdnica
0:0
Victoria Świebodzice
Piławianka Piława Górna
2:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Trojan Lądek Zdrój
1:1
Skalnik Czarny Bór
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:1
Unia Złoty Stok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
5:0
Polonia-Stal II Świdnica
Iskra Jaszkowa Dolna
0:3
Piławianka Piława Górna
Victoria Świebodzice
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Skalnik Czarny Bór
2:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
8:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Unia Bardo
0:1
LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:0
Trojan Lądek Zdrój
Unia Złoty Stok
2:0
LKS Gola Świdnicka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
3:0
Nysa Kłodzko
Zdrój Jedlina Zdrój
3:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Gola Świdnicka
3:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Bardo
1:5
Unia Złoty Stok
LKS Bystrzyca Górna
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Piławianka Piława Górna
1:4
Victoria Świebodzice
Trojan Lądek Zdrój
3:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:1
Skalnik Czarny Bór
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Jaszkowa Dolna
0:3
Zdrój Jedlina Zdrój
Victoria Świebodzice
7:1
Trojan Lądek Zdrój
Skalnik Czarny Bór
0:0
LKS Gola Świdnicka
Karolina Jaworzyna Śląska
5:1
Unia Bardo
Nysa Kłodzko
1:0
Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
4:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica
1:2
KS Piast Nowa Ruda
Unia Złoty Stok
0:2
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Jedlina Zdrój
0:3
Victoria Świebodzice
LKS Gola Świdnicka
1:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Bardo
5:0
Skalnik Czarny Bór
LKS Bystrzyca Górna
1:1
KS Piast Nowa Ruda
Piławianka Piława Górna
0:2
Polonia-Stal II Świdnica
Trojan Lądek Zdrój
1:2
Nysa Kłodzko
Unia Złoty Stok
5:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:3
Iskra Jaszkowa Dolna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
3:2
Piławianka Piława Górna
Nysa Kłodzko
3:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna
0:3
LKS Gola Świdnicka
Victoria Świebodzice
4:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Skalnik Czarny Bór
1:1
Unia Złoty Stok
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:2
Unia Bardo
Polonia-Stal II Świdnica
0:2
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gola Świdnicka
3:1
Victoria Świebodzice
Unia Bardo
2:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Karolina Jaworzyna Śląska
4:0
Skalnik Czarny Bór
LKS Bystrzyca Górna
1:0
Piławianka Piława Górna
Trojan Lądek Zdrój
0:2
KS Piast Nowa Ruda
Unia Złoty Stok
3:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój
2:2
Polonia-Stal II Świdnica
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:6
Nysa Kłodzko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
2:2
Zdrój Jedlina Zdrój
Nysa Kłodzko
4:0
LKS Gola Świdnicka
Iskra Jaszkowa Dolna
1:2
Unia Złoty Stok
Victoria Świebodzice
6:0
Unia Bardo
Skalnik Czarny Bór
2:4
LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Piławianka Piława Górna
0:2
Trojan Lądek Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica
4:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
8:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Nysa Kłodzko
2:0
Unia Bardo
Iskra Jaszkowa Dolna
3:4
Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice
4:1
Unia Złoty Stok
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:2
Skalnik Czarny Bór
LKS Bystrzyca Górna
3:2
Trojan Lądek Zdrój
Piławianka Piława Górna
3:3
Zdrój Jedlina Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica
0:2
LKS Gola Świdnicka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:1
Piławianka Piława Górna
KS Piast Nowa Ruda
2:2
LKS Gola Świdnicka
Unia Bardo
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Skalnik Czarny Bór
3:4
Iskra Jaszkowa Dolna
Karolina Jaworzyna Śląska
1:0
Victoria Świebodzice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:3
LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok
1:4
Nysa Kłodzko
Zdrój Jedlina Zdrój
4:3
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
2:0
Skalnik Czarny Bór
KS Piast Nowa Ruda
3:1
Unia Bardo
Nysa Kłodzko
4:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Iskra Jaszkowa Dolna
3:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna
1:0
Zdrój Jedlina Zdrój
Piławianka Piława Górna
3:2
LKS Gola Świdnicka
Trojan Lądek Zdrój
1:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica
0:1
Unia Złoty Stok
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
2:2
Unia Złoty Stok
Skalnik Czarny Bór
1:4
Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
Polonia-Stal II Świdnica
LKS Gola Świdnicka
6:1
Trojan Lądek Zdrój
Unia Bardo
0:1
Piławianka Piława Górna
Iskra Jaszkowa Dolna
0:0
LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:2
Victoria Świebodzice
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:0
Zdrój Jedlina Zdrój
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
2:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice
3:2
Iskra Jaszkowa Dolna
Zdrój Jedlina Zdrój
2:2
LKS Gola Świdnicka
Nysa Kłodzko
1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna
8:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Piławianka Piława Górna
0:1
Unia Złoty Stok
Trojan Lądek Zdrój
1:2
Unia Bardo
Polonia-Stal II Świdnica
4:2
Skalnik Czarny Bór
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Jaszkowa Dolna
2:2
Nysa Kłodzko
Victoria Świebodzice
0:3
LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5:2
Polonia-Stal II Świdnica
LKS Gola Świdnicka
1:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Skalnik Czarny Bór
0:2
KS Piast Nowa Ruda
Unia Bardo
0:3
Zdrój Jedlina Zdrój
Unia Złoty Stok
7:0
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Jedlina Zdrój
3:1
Unia Złoty Stok
KS Piast Nowa Ruda
1:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko
2:0
Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna
2:1
LKS Gola Świdnicka
Piławianka Piława Górna
0:3*
Skalnik Czarny Bór
Trojan Lądek Zdrój
0:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:0
Unia Bardo
Polonia-Stal II Świdnica
5:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Jaszkowa Dolna
1:3
KS Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice
5:0
Polonia-Stal II Świdnica
Skalnik Czarny Bór
10:3
Trojan Lądek Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
3:2
Zdrój Jedlina Zdrój
Unia Bardo
1:0
LKS Gola Świdnicka
Nysa Kłodzko
0:1
LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
4:2
Piławianka Piława Górna
Unia Złoty Stok
3:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
1:1
Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna
1:0
Unia Bardo
Piławianka Piława Górna
2:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Trojan Lądek Zdrój
2:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia-Stal II Świdnica
2:3
Nysa Kłodzko
LKS Gola Świdnicka
0:0
Unia Złoty Stok
Zdrój Jedlina Zdrój
2:3
Skalnik Czarny Bór
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
5:0
KS Piast Nowa Ruda
Iskra Jaszkowa Dolna
6:1
Trojan Lądek Zdrój
Victoria Świebodzice
3:3
Piławianka Piława Górna
Skalnik Czarny Bór
3:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
LKS Gola Świdnicka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica
0:2
LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok
6:1
Unia Bardo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
2:1
Karolina Jaworzyna Śląska
KS Piast Nowa Ruda
3:0*
Polonia-Stal II Świdnica
LKS Gola Świdnicka
3:1
Skalnik Czarny Bór
Zdrój Jedlina Zdrój
4:3
Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bystrzyca Górna
0:1
Unia Złoty Stok
Piławianka Piława Górna
3:4
Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój
0:4
Victoria Świebodzice
Włókniarz Kudowa Zdrój
5:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
3:1
LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko
5:0
Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna
0:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Victoria Świebodzice
2:2
Zdrój Jedlina Zdrój
Skalnik Czarny Bór
1:3
Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska
0:4
Unia Złoty Stok
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
0:1
LKS Gola Świdnicka
Polonia-Stal II Świdnica
1:0
Piławianka Piława Górna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna
4:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Piławianka Piława Górna
1:4
KS Piast Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój
2:5
Polonia-Stal II Świdnica
Unia Złoty Stok
2:0
Skalnik Czarny Bór
LKS Gola Świdnicka
5:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Zdrój Jedlina Zdrój
4:2
Nysa Kłodzko
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:4
Victoria Świebodzice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:1
Unia Złoty Stok
Polonia-Stal II Świdnica
2:1
Zdrój Jedlina Zdrój
KS Piast Nowa Ruda
6:1
Trojan Lądek Zdrój
Nysa Kłodzko
2:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna
4:3
Unia Bardo
Victoria Świebodzice
3:0
LKS Gola Świdnicka
Skalnik Czarny Bór
4:4
Karolina Jaworzyna Śląska
Piławianka Piława Górna
1:4
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
3:0
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
3:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna
4:2
Skalnik Czarny Bór
Trojan Lądek Zdrój
2:4
Piławianka Piława Górna
Unia Złoty Stok
3:4
Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Gola Świdnicka
2:2
Nysa Kłodzko
Zdrój Jedlina Zdrój
0:5
KS Piast Nowa Ruda
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:3
Polonia-Stal II Świdnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij