zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
Pauza
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
12:1
Orlęta Krosnowice
Kryształ Stronie Śląskie
3:3
Trojan Lądek Zdrój
ATS Wojbórz
3:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice
7:2
Unia Złoty Stok
KS Piast Nowa Ruda
12:0
Henrykowianka Henryków
Polonia Bystrzyca Kłodzka
17:0
Zamek Trzebieszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
Pauza
Henrykowianka Henryków
3:0*
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:8
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Trojan Lądek Zdrój
0:10
ATS Wojbórz
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
11:1
Sparta Ziębice
Zamek Trzebieszowice
1:3
Kryształ Stronie Śląskie
Unia Złoty Stok
0:5
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
1:3
Henrykowianka Henryków
Sparta Ziębice
7:1
Trojan Lądek Zdrój
KS Piast Nowa Ruda
5:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:2
Unia Złoty Stok
Kryształ Stronie Śląskie
2:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
ATS Wojbórz
4:2
Zamek Trzebieszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Henrykowianka Henryków
Pauza
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:6
ATS Wojbórz
Trojan Lądek Zdrój
0:18
KS Piast Nowa Ruda
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1:4
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek Trzebieszowice
1:6
Sparta Ziębice
Unia Złoty Stok
6:1
Orlęta Krosnowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
0:15
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice
3:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Henrykowianka Henryków
3:2
Unia Złoty Stok
KS Piast Nowa Ruda
20:1
Zamek Trzebieszowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
17:0
Trojan Lądek Zdrój
ATS Wojbórz
2:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Złoty Stok
Pauza
Kryształ Stronie Śląskie
4:6
ATS Wojbórz
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:3
KS Piast Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój
0:10
Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:3
Sparta Ziębice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
9:0
Henrykowianka Henryków
Zamek Trzebieszowice
1:7
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ATS Wojbórz
Pauza
Orlęta Krosnowice
0:5
Zamek Trzebieszowice
Sparta Ziębice
5:0
Kryształ Stronie Śląskie
Henrykowianka Henryków
14:0
Trojan Lądek Zdrój
KS Piast Nowa Ruda
5:0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Unia Złoty Stok
1:12
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pauza
Kryształ Stronie Śląskie
0:7
KS Piast Nowa Ruda
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:0
Orlęta Krosnowice
ATS Wojbórz
5:1
Sparta Ziębice
Trojan Lądek Zdrój
1:2
Unia Złoty Stok
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek Trzebieszowice
0:2
Henrykowianka Henryków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Ziębice
Pauza
Orlęta Krosnowice
1:3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Henrykowianka Henryków
3:5
Włókniarz Kudowa Zdrój
KS Piast Nowa Ruda
2:0
ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
4:0
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
11:0
Trojan Lądek Zdrój
Unia Złoty Stok
3:4
Zamek Trzebieszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
Pauza
Sparta Ziębice
0:8
KS Piast Nowa Ruda
Kryształ Stronie Śląskie
7:0
Orlęta Krosnowice
Włókniarz Kudowa Zdrój
12:0
Unia Złoty Stok
ATS Wojbórz
1:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Polonia Bystrzyca Kłodzka
10:1
Henrykowianka Henryków
Zamek Trzebieszowice
1:9
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
Pauza
Orlęta Krosnowice
1:9
ATS Wojbórz
Henrykowianka Henryków
1:3
Kryształ Stronie Śląskie
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:1
Sparta Ziębice
Trojan Lądek Zdrój
0:6
Zamek Trzebieszowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
1:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Unia Złoty Stok
0:10
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
Pauza
Sparta Ziębice
9:1
Orlęta Krosnowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:5
KS Piast Nowa Ruda
Kryształ Stronie Śląskie
7:0
Unia Złoty Stok
Włókniarz Kudowa Zdrój
13:0
Trojan Lądek Zdrój
ATS Wojbórz
8:1
Henrykowianka Henryków
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1:6
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pauza
Orlęta Krosnowice
0:21
KS Piast Nowa Ruda
Henrykowianka Henryków
2:5
Sparta Ziębice
Trojan Lądek Zdrój
0:3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:1
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Trzebieszowice
0:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Unia Złoty Stok
1:5
ATS Wojbórz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
Pauza
Orlęta Krosnowice
1:5
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Henrykowianka Henryków
0:7
KS Piast Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój
1:5
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
8:0
ATS Wojbórz
Zamek Trzebieszowice
1:5
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Unia Złoty Stok
0:6
Sparta Ziębice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
Pauza
Sparta Ziębice
1:7
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
KS Piast Nowa Ruda
31:0
Unia Złoty Stok
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:0
Henrykowianka Henryków
Kryształ Stronie Śląskie
5:0
Zamek Trzebieszowice
ATS Wojbórz
7:0
Trojan Lądek Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
7:4
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Pauza
Henrykowianka Henryków
0:0
Orlęta Krosnowice
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:3
Kryształ Stronie Śląskie
Trojan Lądek Zdrój
0:14
Sparta Ziębice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:2
KS Piast Nowa Ruda
Zamek Trzebieszowice
3:10
ATS Wojbórz
Unia Złoty Stok
3:6
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Henrykowianka Henryków
Pauza
Orlęta Krosnowice
5:3
Unia Złoty Stok
Sparta Ziębice
10:0
Zamek Trzebieszowice
KS Piast Nowa Ruda
31:0
Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie
4:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
ATS Wojbórz
2:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
Pauza
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:1
Sparta Ziębice
Trojan Lądek Zdrój
4:6
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1:2
ATS Wojbórz
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
11:0
Orlęta Krosnowice
Zamek Trzebieszowice
0:13
KS Piast Nowa Ruda
Unia Złoty Stok
1:2
Henrykowianka Henryków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Złoty Stok
Pauza
Orlęta Krosnowice
1:4
Trojan Lądek Zdrój
Sparta Ziębice
3:6
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Henrykowianka Henryków
0:5
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
KS Piast Nowa Ruda
22:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:1
Zamek Trzebieszowice
ATS Wojbórz
3:3
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ATS Wojbórz
Pauza
Kryształ Stronie Śląskie
1:1
Sparta Ziębice
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Trojan Lądek Zdrój
3:4
Henrykowianka Henryków
Polonia Bystrzyca Kłodzka
2:3
KS Piast Nowa Ruda
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
12:1
Unia Złoty Stok
Zamek Trzebieszowice
5:1
Orlęta Krosnowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pauza
Orlęta Krosnowice
2:10
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sparta Ziębice
2:4
ATS Wojbórz
Henrykowianka Henryków
4:0
Zamek Trzebieszowice
KS Piast Nowa Ruda
4:1
Kryształ Stronie Śląskie
Unia Złoty Stok
0:2
Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
7:3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Ziębice
Pauza
Kryształ Stronie Śląskie
0:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Włókniarz Kudowa Zdrój
5:1
Henrykowianka Henryków
ATS Wojbórz
1:5
KS Piast Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój
1:6
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:2
Orlęta Krosnowice
Zamek Trzebieszowice
4:4
Unia Złoty Stok
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
Pauza
Unia Złoty Stok
0:5
Włókniarz Kudowa Zdrój
Henrykowianka Henryków
1:3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
KS Piast Nowa Ruda
10:2
Sparta Ziębice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:1
ATS Wojbórz
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
8:0
Zamek Trzebieszowice
Orlęta Krosnowice
0:6
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
Pauza
Sparta Ziębice
2:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kryształ Stronie Śląskie
3:0
Henrykowianka Henryków
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
ATS Wojbórz
7:0
Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka
19:1
Unia Złoty Stok
Zamek Trzebieszowice
4:7
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
Pauza
Orlęta Krosnowice
3:6
Sparta Ziębice
Henrykowianka Henryków
3:4
ATS Wojbórz
KS Piast Nowa Ruda
8:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Trojan Lądek Zdrój
1:7
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Unia Złoty Stok
0:14
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pauza
Sparta Ziębice
6:0
Henrykowianka Henryków
KS Piast Nowa Ruda
22:0
Orlęta Krosnowice
Kryształ Stronie Śląskie
1:10
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:2
Zamek Trzebieszowice
ATS Wojbórz
10:1
Unia Złoty Stok
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:1
Trojan Lądek Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij