zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
2:5
Włókniarz Kudowa Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica
0:8
Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie
2:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Śnieżnik Domaszków
5:4
MLKS Radków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:3
Trojan Lądek Zdrój
MLKS Radków
1:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Śnieżnik Domaszków
2:2
Sudety Międzylesie
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
16:0
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:4
Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica
9:0
Śnieżnik Domaszków
Sudety Międzylesie
0:4
MLKS Radków
Trojan Lądek Zdrój
4:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Radków
2:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie
2:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków
4:5
Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:9
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:0
Śnieżnik Domaszków
Trojan Lądek Zdrój
4:0
Sudety Międzylesie
Łomniczanka Stara Łomnica
3:2
MLKS Radków
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
3:5
Trojan Lądek Zdrój
Sudety Międzylesie
1:8
Włókniarz Kudowa Zdrój
Śnieżnik Domaszków
0:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
MLKS Radków
2:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
6:0
Sudety Międzylesie
Włókniarz Kudowa Zdrój
5:0
Łomniczanka Stara Łomnica
Trojan Lądek Zdrój
3:3
MLKS Radków
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:0
Śnieżnik Domaszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Włókniarz Kudowa Zdrój
6:2
Trojan Lądek Zdrój
MLKS Radków
2:0
Śnieżnik Domaszków
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:1
Sudety Międzylesie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:1
MLKS Radków
Trojan Lądek Zdrój
1:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie
1:3
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
4:7
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
7:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
MLKS Radków
11:0
Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków
3:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
4:1
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:0
MLKS Radków
Trojan Lądek Zdrój
0:4
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
14:1
Sudety Międzylesie
Włókniarz Kudowa Zdrój
7:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
MLKS Radków
7:0
Łomniczanka Stara Łomnica
Sudety Międzylesie
6:2
Trojan Lądek Zdrój
Śnieżnik Domaszków
0:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
5:2
Śnieżnik Domaszków
Włókniarz Kudowa Zdrój
20:0
Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój
3:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
0:5
MLKS Radków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Radków
8:1
Trojan Lądek Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica
5:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sudety Międzylesie
3:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Śnieżnik Domaszków
3:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij