zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Włókniarz Kudowa Zdrój
7:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:5
Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków
2:2
KS Polanica Zdrój
Zamek Trzebieszowice
1:5
Hutnik Szczytna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
Pauza
Zamek Trzebieszowice
5:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
KS Polanica Zdrój
1:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:3
Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna
5:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zamek Trzebieszowice
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:2
Hutnik Szczytna
Łomniczanka Stara Łomnica
4:2
KS Polanica Zdrój
Śnieżnik Domaszków
0:1
Sudety Międzylesie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pauza
Sudety Międzylesie
4:9
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Trzebieszowice
3:0
Śnieżnik Domaszków
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Hutnik Szczytna
2:2
KS Polanica Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Hutnik Szczytna
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:1
Zamek Trzebieszowice
Łomniczanka Stara Łomnica
6:2
Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków
0:10
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
KS Polanica Zdrój
0:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Śnieżnik Domaszków
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sudety Międzylesie
2:10
KS Polanica Zdrój
Zamek Trzebieszowice
2:8
Łomniczanka Stara Łomnica
Hutnik Szczytna
3:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
Pauza
Łomniczanka Stara Łomnica
2:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Śnieżnik Domaszków
1:10
Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój
2:1
Zamek Trzebieszowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka
8:0
Sudety Międzylesie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łomniczanka Stara Łomnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
8:0
KS Polanica Zdrój
Śnieżnik Domaszków
3:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Trzebieszowice
2:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Hutnik Szczytna
3:0*
Sudety Międzylesie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Polanica Zdrój
Pauza
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:4
Hutnik Szczytna
Łomniczanka Stara Łomnica
5:5
Śnieżnik Domaszków
Sudety Międzylesie
2:2
Zamek Trzebieszowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka
0:6
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Pauza
Sudety Międzylesie
0:6
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Łomniczanka Stara Łomnica
1:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
KS Polanica Zdrój
1:0
Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna
3:2
Zamek Trzebieszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
Pauza
Włókniarz Kudowa Zdrój
6:0
KS Polanica Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:3
Zamek Trzebieszowice
Śnieżnik Domaszków
0:4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Hutnik Szczytna
2:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
Pauza
Sudety Międzylesie
3:3
Śnieżnik Domaszków
KS Polanica Zdrój
4:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka
6:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Hutnik Szczytna
1:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pauza
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:0
Sudety Międzylesie
Łomniczanka Stara Łomnica
1:4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Śnieżnik Domaszków
4:3
Zamek Trzebieszowice
KS Polanica Zdrój
1:2
Hutnik Szczytna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczytna
Pauza
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
18:0
Śnieżnik Domaszków
Sudety Międzylesie
0:7
Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Trzebieszowice
2:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3:0
KS Polanica Zdrój
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
Pauza
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:5
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Łomniczanka Stara Łomnica
2:3
Zamek Trzebieszowice
KS Polanica Zdrój
5:2
Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
2:4
Hutnik Szczytna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
Pauza
Sudety Międzylesie
1:21
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Trzebieszowice
6:3
KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna
3:0
Śnieżnik Domaszków
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
15:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
Pauza
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:1
Śnieżnik Domaszków
Sudety Międzylesie
2:12
Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój
3:10
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Polonia Bystrzyca Kłodzka
8:2
Zamek Trzebieszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
3:5
Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Trzebieszowice
4:5
Sudety Międzylesie
Hutnik Szczytna
2:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
7:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij