zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
3:2
Trojan Lądek Zdrój
LUKS Czermna
3:2
Zamek II Gorzanów
Zrzeszeni Niwa
3:0*
Igliczna Wilkanów
Sparta Stary Waliszów
1:5
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
8:0
Zamek II Gorzanów
Igliczna Wilkanów
1:1
LUKS Czermna
Zamek Trzebieszowice
1:1
Sparta Stary Waliszów
Zrzeszeni Niwa
2:6
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek II Gorzanów
2:3
Igliczna Wilkanów
Zrzeszeni Niwa
1:3
Zamek Trzebieszowice
Sparta Stary Waliszów
1:4
Trojan Lądek Zdrój
LUKS Czermna
0:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
9:0
Igliczna Wilkanów
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:2
Zamek II Gorzanów
Zamek Trzebieszowice
0:3
LUKS Czermna
Sparta Stary Waliszów
6:2
Zrzeszeni Niwa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Czermna
3:2
Sparta Stary Waliszów
Zrzeszeni Niwa
1:6
Trojan Lądek Zdrój
Zamek II Gorzanów
1:6
Zamek Trzebieszowice
Igliczna Wilkanów
1:7
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Stary Waliszów
3:4
Zamek II Gorzanów
Trojan Lądek Zdrój
1:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek Trzebieszowice
4:0
Igliczna Wilkanów
Zrzeszeni Niwa
0:4
LUKS Czermna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Czermna
3:1
Trojan Lądek Zdrój
Zamek II Gorzanów
0:5
Zrzeszeni Niwa
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:1
Zamek Trzebieszowice
Igliczna Wilkanów
2:2
Sparta Stary Waliszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
5:1
Zamek Trzebieszowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:4
Sparta Stary Waliszów
Zamek II Gorzanów
3:0*
LUKS Czermna
Igliczna Wilkanów
0:1
Zrzeszeni Niwa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Czermna
6:0
Igliczna Wilkanów
Sparta Stary Waliszów
1:0
Zamek Trzebieszowice
Zamek II Gorzanów
1:7
Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
7:0
Zrzeszeni Niwa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
6:3
Zrzeszeni Niwa
Igliczna Wilkanów
2:3
Zamek II Gorzanów
Trojan Lądek Zdrój
4:0
Sparta Stary Waliszów
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:1
LUKS Czermna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek II Gorzanów
2:14
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Igliczna Wilkanów
0:13
Trojan Lądek Zdrój
LUKS Czermna
2:2
Zamek Trzebieszowice
Zrzeszeni Niwa
2:2
Sparta Stary Waliszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
3:2
Zrzeszeni Niwa
Sparta Stary Waliszów
0:3
LUKS Czermna
Zamek Trzebieszowice
3:4
Zamek II Gorzanów
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:0
Igliczna Wilkanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek II Gorzanów
3:5
Sparta Stary Waliszów
Igliczna Wilkanów
1:3
Zamek Trzebieszowice
LUKS Czermna
1:0
Zrzeszeni Niwa
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2:6
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
0:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zrzeszeni Niwa
1:3
Zamek II Gorzanów
Sparta Stary Waliszów
2:3
Igliczna Wilkanów
Trojan Lądek Zdrój
3:2
LUKS Czermna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
9:4
Zamek Trzebieszowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2:0
Sparta Stary Waliszów
Zamek II Gorzanów
1:7
LUKS Czermna
Igliczna Wilkanów
1:2
Zrzeszeni Niwa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Czermna
4:2
Igliczna Wilkanów
Sparta Stary Waliszów
6:2
Zamek Trzebieszowice
Zamek II Gorzanów
0:7
Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
0:2
Zrzeszeni Niwa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
8:0
Sparta Stary Waliszów
Zrzeszeni Niwa
3:3
Zamek Trzebieszowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2:1
LUKS Czermna
Igliczna Wilkanów
6:0
Zamek II Gorzanów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Czermna
2:1
Zamek Trzebieszowice
Zrzeszeni Niwa
1:5
Sparta Stary Waliszów
Zamek II Gorzanów
0:12
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Igliczna Wilkanów
1:4
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
5:0
Zrzeszeni Niwa
Zamek Trzebieszowice
4:1
Zamek II Gorzanów
Sparta Stary Waliszów
1:4
LUKS Czermna
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:0
Igliczna Wilkanów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Igliczna Wilkanów
6:0
Zamek Trzebieszowice
LUKS Czermna
1:1
Zrzeszeni Niwa
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:1
Trojan Lądek Zdrój
Zamek II Gorzanów
1:2
Sparta Stary Waliszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
5:3
LUKS Czermna
Zamek Trzebieszowice
0:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zrzeszeni Niwa
5:2
Zamek II Gorzanów
Sparta Stary Waliszów
0:3
Igliczna Wilkanów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
1:8
Trojan Lądek Zdrój
LUKS Czermna
3:0*
Zamek II Gorzanów
Zrzeszeni Niwa
3:2
Igliczna Wilkanów
Sparta Stary Waliszów
0:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
2:1
Sparta Stary Waliszów
Igliczna Wilkanów
0:5
LUKS Czermna
Trojan Lądek Zdrój
10:0
Zamek II Gorzanów
Zrzeszeni Niwa
1:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zrzeszeni Niwa
3:2
Zamek Trzebieszowice
Sparta Stary Waliszów
2:2
Trojan Lądek Zdrój
Zamek II Gorzanów
0:1
Igliczna Wilkanów
LUKS Czermna
4:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
4:0
Igliczna Wilkanów
Zamek Trzebieszowice
2:1
LUKS Czermna
Sparta Stary Waliszów
2:1
Zrzeszeni Niwa
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
14:0
Zamek II Gorzanów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Czermna
2:0
Sparta Stary Waliszów
Zrzeszeni Niwa
2:8
Trojan Lądek Zdrój
Zamek II Gorzanów
0:7
Zamek Trzebieszowice
Igliczna Wilkanów
0:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
2:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek Trzebieszowice
10:3
Igliczna Wilkanów
Zrzeszeni Niwa
1:1
LUKS Czermna
Sparta Stary Waliszów
5:1
Zamek II Gorzanów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Czermna
1:3
Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
8:2
Zamek Trzebieszowice
Zamek II Gorzanów
1:1
Zrzeszeni Niwa
Igliczna Wilkanów
2:7
Sparta Stary Waliszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości