zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
8:0
Orlęta Krosnowice
LKS Bierkowice
7:0
Lechia Ołdrzychowice
Nysa Kłodzko
6:1
Kryształ Stronie Śląskie
ATS Wojbórz
6:2
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
0:2
KS Piast Nowa Ruda
Orlęta Krosnowice
0:3
LKS Bierkowice
Lechia Ołdrzychowice
2:5
ATS Wojbórz
Kryształ Stronie Śląskie
4:1
Trojan Lądek Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
8:1
Kryształ Stronie Śląskie
LKS Bierkowice
0:5
Nysa Kłodzko
ATS Wojbórz
10:1
Orlęta Krosnowice
Trojan Lądek Zdrój
2:4
Lechia Ołdrzychowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
5:1
LKS Bierkowice
Nysa Kłodzko
1:2
ATS Wojbórz
Orlęta Krosnowice
1:3
Trojan Lądek Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
6:0
Lechia Ołdrzychowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bierkowice
1:2
Kryształ Stronie Śląskie
Lechia Ołdrzychowice
2:2
Orlęta Krosnowice
ATS Wojbórz
1:5
KS Piast Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój
0:10
Nysa Kłodzko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
10:1
Trojan Lądek Zdrój
LKS Bierkowice
1:9
ATS Wojbórz
Nysa Kłodzko
11:1
Lechia Ołdrzychowice
Kryształ Stronie Śląskie
8:1
Orlęta Krosnowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
1:8
Nysa Kłodzko
Lechia Ołdrzychowice
1:10
KS Piast Nowa Ruda
ATS Wojbórz
4:1
Kryształ Stronie Śląskie
Trojan Lądek Zdrój
5:3
LKS Bierkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
0:1
KS Piast Nowa Ruda
Lechia Ołdrzychowice
0:3
LKS Bierkowice
Kryształ Stronie Śląskie
0:3
Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój
1:2
ATS Wojbórz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
3:2
Nysa Kłodzko
LKS Bierkowice
4:2
Orlęta Krosnowice
ATS Wojbórz
3:0*
Lechia Ołdrzychowice
Trojan Lądek Zdrój
1:3
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
2:0
LKS Bierkowice
Orlęta Krosnowice
1:3
ATS Wojbórz
Lechia Ołdrzychowice
0:3
Trojan Lądek Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
0:3
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bierkowice
1:8
KS Piast Nowa Ruda
Lechia Ołdrzychowice
0:3
Kryształ Stronie Śląskie
ATS Wojbórz
2:2
Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój
0:8
Orlęta Krosnowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
6:3
ATS Wojbórz
Nysa Kłodzko
7:2
Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice
3:0
Lechia Ołdrzychowice
Kryształ Stronie Śląskie
3:3
LKS Bierkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
0:11
Kryształ Stronie Śląskie
Lechia Ołdrzychowice
0:3
Nysa Kłodzko
ATS Wojbórz
10:0
LKS Bierkowice
Trojan Lądek Zdrój
1:9
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Lechia Ołdrzychowice
LKS Bierkowice
- : -
Trojan Lądek Zdrój
Nysa Kłodzko
- : -
Orlęta Krosnowice
Kryształ Stronie Śląskie
- : -
ATS Wojbórz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij