zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
2:1
Zamek Gorzanów
Tęcza Ścinawka Dolna
2:5
Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Bierkowice
2:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Śnieżnik Domaszków
5:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie
1:5
Hutnik Szczytna
LKS Wambierzyce
1:3
Słowianin Wolibórz
Włókniarz Kudowa Zdrój
5:2
KS Polanica Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Wolibórz
0:0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Łomniczanka Stara Łomnica
2:5
Śnieżnik Domaszków
Kryształ Stronie Śląskie
8:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:6
Włókniarz Kudowa Zdrój
Hutnik Szczytna
4:1
Zamek Gorzanów
KS Polanica Zdrój
5:3
LKS Bierkowice
Sudety Międzylesie
3:3
LKS Wambierzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:4
KS Polanica Zdrój
Zamek Gorzanów
4:3
LKS Wambierzyce
Śnieżnik Domaszków
1:2
Kryształ Stronie Śląskie
Sudety Międzylesie
1:2
Słowianin Wolibórz
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:0
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
2:7
Hutnik Szczytna
LKS Bierkowice
0:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
4:1
Zamek Gorzanów
Hutnik Szczytna
2:3
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
1:1
LKS Bierkowice
Kryształ Stronie Śląskie
2:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:6
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Słowianin Wolibórz
2:2
KS Polanica Zdrój
LKS Wambierzyce
0:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów
1:2
Słowianin Wolibórz
Tęcza Ścinawka Dolna
1:1
Sudety Międzylesie
LKS Bierkowice
0:2
Kryształ Stronie Śląskie
Śnieżnik Domaszków
1:0
LKS Wambierzyce
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:0
Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój
4:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
1:0
KS Polanica Zdrój
Zamek Gorzanów
5:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Kryształ Stronie Śląskie
2:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Hutnik Szczytna
4:6
LKS Bierkowice
Słowianin Wolibórz
6:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
LKS Wambierzyce
2:5
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sudety Międzylesie
2:6
Śnieżnik Domaszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
1:1
Zamek Gorzanów
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:0*
Sudety Międzylesie
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:5
Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3:5
Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój
0:1
Kryształ Stronie Śląskie
Tęcza Ścinawka Dolna
3:1
Słowianin Wolibórz
LKS Bierkowice
3:1
LKS Wambierzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
1:0
LKS Bierkowice
Zamek Gorzanów
2:7
Włókniarz Kudowa Zdrój
Hutnik Szczytna
3:3
KS Polanica Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
6:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Tęcza Ścinawka Dolna
1:2
Śnieżnik Domaszków
Słowianin Wolibórz
3:3
Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Wambierzyce
0:8
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
9:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Śnieżnik Domaszków
7:2
Słowianin Wolibórz
Łomniczanka Stara Łomnica
2:5
Kryształ Stronie Śląskie
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:5
Hutnik Szczytna
Polonia Bystrzyca Kłodzka
7:1
Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój
3:1
LKS Wambierzyce
LKS Bierkowice
5:5
Zamek Gorzanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
1:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sudety Międzylesie
2:5
KS Polanica Zdrój
Zamek Gorzanów
6:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Hutnik Szczytna
1:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
1:4
LKS Bierkowice
Słowianin Wolibórz
1:6
Kryształ Stronie Śląskie
LKS Wambierzyce
6:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
7:2
Tęcza Ścinawka Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica
1:2
LKS Wambierzyce
Kryształ Stronie Śląskie
7:2
Hutnik Szczytna
Włókniarz Kudowa Zdrój
7:0
Słowianin Wolibórz
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:5
Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój
2:3
Zamek Gorzanów
LKS Bierkowice
3:7
Śnieżnik Domaszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
5:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów
0:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Włókniarz Kudowa Zdrój
7:0
LKS Bierkowice
Tęcza Ścinawka Dolna
3:0
KS Polanica Zdrój
Słowianin Wolibórz
1:2
Hutnik Szczytna
LKS Wambierzyce
1:2
Kryształ Stronie Śląskie
Śnieżnik Domaszków
3:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
3:3
Zamek Gorzanów
Kryształ Stronie Śląskie
3:0
Sudety Międzylesie
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Hutnik Szczytna
1:1
LKS Wambierzyce
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
KS Polanica Zdrój
4:2
Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice
2:3
Słowianin Wolibórz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gorzanów
0:6
Kryształ Stronie Śląskie
Łomniczanka Stara Łomnica
7:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:1
Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna
2:3
Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:1
LKS Bierkowice
KS Polanica Zdrój
2:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Słowianin Wolibórz
2:3
LKS Wambierzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gorzanów
2:3
Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków
4:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
8:1
Słowianin Wolibórz
Sudety Międzylesie
3:0
LKS Wambierzyce
Tęcza Ścinawka Dolna
0:11
Kryształ Stronie Śląskie
LKS Bierkowice
1:1
KS Polanica Zdrój
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
0:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
6:2
Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna
2:0
Tęcza Ścinawka Dolna
KS Polanica Zdrój
1:0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Słowianin Wolibórz
5:1
Sudety Międzylesie
LKS Wambierzyce
1:4
Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:0
LKS Bierkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:2
Kryształ Stronie Śląskie
Śnieżnik Domaszków
2:3
Hutnik Szczytna
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
KS Polanica Zdrój
10:1
Słowianin Wolibórz
Zamek Gorzanów
4:0
Sudety Międzylesie
Tęcza Ścinawka Dolna
1:4
LKS Wambierzyce
LKS Bierkowice
5:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
6:0
LKS Bierkowice
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:2
KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna
1:5
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sudety Międzylesie
4:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Słowianin Wolibórz
5:2
Zamek Gorzanów
LKS Wambierzyce
0:3
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
1:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
2:1
Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1:4
Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:1
LKS Wambierzyce
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:3
Słowianin Wolibórz
KS Polanica Zdrój
2:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
1:4
Zamek Gorzanów
LKS Bierkowice
2:1
Hutnik Szczytna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
1:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kryształ Stronie Śląskie
9:1
KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna
2:5
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie
2:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Gorzanów
5:2
Śnieżnik Domaszków
Słowianin Wolibórz
9:0
Tęcza Ścinawka Dolna
LKS Wambierzyce
2:1
LKS Bierkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:0
LKS Wambierzyce
Łomniczanka Stara Łomnica
6:4
Słowianin Wolibórz
Włókniarz Kudowa Zdrój
5:1
Zamek Gorzanów
Śnieżnik Domaszków
3:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:3
Kryształ Stronie Śląskie
KS Polanica Zdrój
0:1
Hutnik Szczytna
LKS Bierkowice
0:1
Sudety Międzylesie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Międzylesie
1:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kryształ Stronie Śląskie
5:0
Łomniczanka Stara Łomnica
Hutnik Szczytna
4:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Gorzanów
7:2
LKS Bierkowice
Tęcza Ścinawka Dolna
0:6
Włókniarz Kudowa Zdrój
Słowianin Wolibórz
5:0
Śnieżnik Domaszków
LKS Wambierzyce
2:1
KS Polanica Zdrój
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
7:2
Zamek Gorzanów
Łomniczanka Stara Łomnica
8:4
Hutnik Szczytna
Kryształ Stronie Śląskie
5:0
Słowianin Wolibórz
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:1
Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny
6:1
LKS Wambierzyce
KS Polanica Zdrój
4:0
Sudety Międzylesie
LKS Bierkowice
7:3
Tęcza Ścinawka Dolna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
8:4
LKS Bierkowice
Hutnik Szczytna
0:3
Kryształ Stronie Śląskie
Sudety Międzylesie
1:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Gorzanów
5:4
KS Polanica Zdrój
Tęcza Ścinawka Dolna
2:11
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Słowianin Wolibórz
2:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
LKS Wambierzyce
0:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
3:1
Sudety Międzylesie
Kryształ Stronie Śląskie
8:0
LKS Wambierzyce
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:5
Zamek Gorzanów
Hutnik Szczytna
6:2
Słowianin Wolibórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka
2:1
Śnieżnik Domaszków
KS Polanica Zdrój
3:1
Tęcza Ścinawka Dolna
LKS Bierkowice
0:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Śnieżnik Domaszków
3:0
KS Polanica Zdrój
Sudety Międzylesie
1:1
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Gorzanów
3:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
0:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Słowianin Wolibórz
0:3
LKS Bierkowice
LKS Wambierzyce
2:1
Hutnik Szczytna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij