zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Ożary
Pauza
Łomniczanka Stara Łomnica
1:5
Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:3
KS Polanica Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
4:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Hutnik Szczytna
5:2
MLKS Radków
Pogoń Duszniki Zdrój
1:2
Orlęta Krosnowice
LKS Bierkowice
2:0
Zamek Gorzanów
Cis Brzeźnica
2:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kryształ Stronie Śląskie
Śnieżnik Domaszków
0:1
Hutnik Szczytna
MLKS Radków
1:4
Odrodzenie Szalejów Dolny
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:2
Inter Ożary
KS Polanica Zdrój
0:2
Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój
4:1
Zamek Gorzanów
Tęcza Ścinawka Dolna
3:2
Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Bierkowice
2:1
Cis Brzeźnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
2:1
MLKS Radków
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:1
Śnieżnik Domaszków
Kryształ Stronie Śląskie
2:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Hutnik Szczytna
4:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Pogoń Duszniki Zdrój
1:0
KS Polanica Zdrój
Cis Brzeźnica
2:0
Zamek Gorzanów
Inter Ożary
1:1
LKS Bierkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Duszniki Zdrój
0:3*
MLKS Radków
Cis Brzeźnica
1:0
Inter Ożary
Śnieżnik Domaszków
2:4
Orlęta Krosnowice
Zamek Gorzanów
2:2
KS Polanica Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
3:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
LKS Bierkowice
1:1
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
7:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica
1:2
LKS Bierkowice
Kryształ Stronie Śląskie
1:0
Cis Brzeźnica
Hutnik Szczytna
2:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
KS Polanica Zdrój
2:1
MLKS Radków
Pogoń Duszniki Zdrój
0:1
Śnieżnik Domaszków
Inter Ożary
4:2
Zamek Gorzanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gorzanów
6:1
MLKS Radków
Śnieżnik Domaszków
2:1
KS Polanica Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
7:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Tęcza Ścinawka Dolna
1:2
Pogoń Duszniki Zdrój
LKS Bierkowice
3:3
Hutnik Szczytna
Cis Brzeźnica
2:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Inter Ożary
2:3
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
5:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny
3:2
LKS Bierkowice
Łomniczanka Stara Łomnica
3:2
Inter Ożary
Kryształ Stronie Śląskie
3:0
Zamek Gorzanów
MLKS Radków
0:5
Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna
3:2
Cis Brzeźnica
KS Polanica Zdrój
4:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gorzanów
1:5
Śnieżnik Domaszków
Kryształ Stronie Śląskie
5:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Włókniarz Kudowa Zdrój
0:0
Pogoń Duszniki Zdrój
LKS Bierkowice
2:2
Orlęta Krosnowice
Cis Brzeźnica
1:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Inter Ożary
1:3
Hutnik Szczytna
Tęcza Ścinawka Dolna
1:2
MLKS Radków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
3:0
Cis Brzeźnica
Śnieżnik Domaszków
6:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:1
Inter Ożary
Pogoń Duszniki Zdrój
4:0
LKS Bierkowice
Łomniczanka Stara Łomnica
1:2
Zamek Gorzanów
MLKS Radków
- : -
Trojan Lądek Zdrój
Hutnik Szczytna
1:1
Kryształ Stronie Śląskie
KS Polanica Zdrój
1:0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gorzanów
1:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica
1:3
Hutnik Szczytna
Kryształ Stronie Śląskie
2:3
Odrodzenie Szalejów Dolny
Włókniarz Kudowa Zdrój
8:0
MLKS Radków
LKS Bierkowice
2:0
KS Polanica Zdrój
Cis Brzeźnica
2:3
Pogoń Duszniki Zdrój
Inter Ożary
0:1
Orlęta Krosnowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
2:1
Kryształ Stronie Śląskie
Śnieżnik Domaszków
5:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny
5:0
Łomniczanka Stara Łomnica
MLKS Radków
0:4
LKS Bierkowice
Hutnik Szczytna
5:0
Zamek Gorzanów
KS Polanica Zdrój
1:0
Cis Brzeźnica
Pogoń Duszniki Zdrój
4:0
Inter Ożary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bierkowice
0:2
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
1:7
Orlęta Krosnowice
Kryształ Stronie Śląskie
2:4
Pogoń Duszniki Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Hutnik Szczytna
5:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Cis Brzeźnica
2:3
MLKS Radków
Inter Ożary
2:1
KS Polanica Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
2:0
Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków
2:3
Cis Brzeźnica
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:3
Zamek Gorzanów
MLKS Radków
0:1
Inter Ożary
KS Polanica Zdrój
1:3
Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Duszniki Zdrój
8:0
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
0:4
LKS Bierkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:5
Orlęta Krosnowice
Zamek Gorzanów
3:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica
2:3
KS Polanica Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
10:0
MLKS Radków
Hutnik Szczytna
0:3
Pogoń Duszniki Zdrój
Cis Brzeźnica
5:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Inter Ożary
1:3
Śnieżnik Domaszków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
4:1
Zamek Gorzanów
Śnieżnik Domaszków
9:2
Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Duszniki Zdrój
6:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
MLKS Radków
7:6
Łomniczanka Stara Łomnica
Włókniarz Kudowa Zdrój
6:1
LKS Bierkowice
KS Polanica Zdrój
3:2
Hutnik Szczytna
Tęcza Ścinawka Dolna
3:2
Inter Ożary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gorzanów
0:1
LKS Bierkowice
Włókniarz Kudowa Zdrój
1:0
Cis Brzeźnica
KS Polanica Zdrój
1:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Orlęta Krosnowice
4:1
Pogoń Duszniki Zdrój
MLKS Radków
0:3*
Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków
4:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna
1:0
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
Pauza
Zamek Gorzanów
5:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Orlęta Krosnowice
4:0
KS Polanica Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica
4:0
Tęcza Ścinawka Dolna
Odrodzenie Szalejów Dolny
3:0*
MLKS Radków
Hutnik Szczytna
4:4
Śnieżnik Domaszków
Cis Brzeźnica
2:0
LKS Bierkowice
Inter Ożary
2:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łomniczanka Stara Łomnica
MLKS Radków
0:3*
Orlęta Krosnowice
Zamek Gorzanów
2:2
Cis Brzeźnica
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:1
Kryształ Stronie Śląskie
Śnieżnik Domaszków
4:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
KS Polanica Zdrój
2:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Tęcza Ścinawka Dolna
2:3
Hutnik Szczytna
LKS Bierkowice
0:1
Inter Ożary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczytna
Pauza
Orlęta Krosnowice
3:2
Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica
3:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
3:5
LKS Bierkowice
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:1
Tęcza Ścinawka Dolna
KS Polanica Zdrój
1:2
Zamek Gorzanów
Pogoń Duszniki Zdrój
3:0*
MLKS Radków
Inter Ożary
1:4
Cis Brzeźnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Gorzanów
2:2
Inter Ożary
MLKS Radków
0:3*
KS Polanica Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
7:0
Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków
0:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Tęcza Ścinawka Dolna
0:6
Orlęta Krosnowice
LKS Bierkowice
1:4
Łomniczanka Stara Łomnica
Cis Brzeźnica
0:1
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
Pauza
Łomniczanka Stara Łomnica
4:0
Cis Brzeźnica
Kryształ Stronie Śląskie
3:2
Inter Ożary
MLKS Radków
0:3
Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny
5:6
Włókniarz Kudowa Zdrój
Hutnik Szczytna
2:2
LKS Bierkowice
KS Polanica Zdrój
6:3
Śnieżnik Domaszków
Pogoń Duszniki Zdrój
9:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Gorzanów
1:3
Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:0
Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków
3:0
MLKS Radków
Tęcza Ścinawka Dolna
0:3
KS Polanica Zdrój
LKS Bierkowice
4:3
Odrodzenie Szalejów Dolny
Cis Brzeźnica
1:2
Hutnik Szczytna
Inter Ożary
1:3
Łomniczanka Stara Łomnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Polanica Zdrój
Pauza
Łomniczanka Stara Łomnica
2:2
Kryształ Stronie Śląskie
MLKS Radków
0:3
Tęcza Ścinawka Dolna
Orlęta Krosnowice
3:0
LKS Bierkowice
Śnieżnik Domaszków
5:2
Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:2
Cis Brzeźnica
Hutnik Szczytna
3:0
Inter Ożary
Pogoń Duszniki Zdrój
0:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MLKS Radków
Zamek Gorzanów
0:2
Łomniczanka Stara Łomnica
Kryształ Stronie Śląskie
8:0
Hutnik Szczytna
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:1
KS Polanica Zdrój
Tęcza Ścinawka Dolna
0:10
Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice
1:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Cis Brzeźnica
2:3
Orlęta Krosnowice
Inter Ożary
3:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Śnieżnik Domaszków
Pauza
Orlęta Krosnowice
4:0
Inter Ożary
MLKS Radków
0:3*
Włókniarz Kudowa Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny
1:6
Kryształ Stronie Śląskie
Hutnik Szczytna
6:1
Łomniczanka Stara Łomnica
KS Polanica Zdrój
0:2
LKS Bierkowice
Pogoń Duszniki Zdrój
6:1
Cis Brzeźnica
Tęcza Ścinawka Dolna
0:7
Zamek Gorzanów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Ścinawka Dolna
Zamek Gorzanów
1:4
Hutnik Szczytna
Łomniczanka Stara Łomnica
6:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kryształ Stronie Śląskie
3:0
Orlęta Krosnowice
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:2
Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice
3:0*
MLKS Radków
Cis Brzeźnica
1:5
KS Polanica Zdrój
Inter Ożary
2:4
Pogoń Duszniki Zdrój
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zamek Gorzanów
Orlęta Krosnowice
5:0
Łomniczanka Stara Łomnica
MLKS Radków
0:3*
Cis Brzeźnica
Śnieżnik Domaszków
2:1
LKS Bierkowice
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:0
Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój
2:1
Inter Ożary
Pogoń Duszniki Zdrój
2:0
Kryształ Stronie Śląskie
Tęcza Ścinawka Dolna
0:5
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
Pauza
Zamek Gorzanów
6:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica
2:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
5:2
KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna
1:5
Orlęta Krosnowice
LKS Bierkowice
7:1
Tęcza Ścinawka Dolna
Cis Brzeźnica
0:3
Śnieżnik Domaszków
Inter Ożary
3:0*
MLKS Radków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Krosnowice
1:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
MLKS Radków
0:3*
Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój
15:1
Zamek Gorzanów
Śnieżnik Domaszków
4:1
Inter Ożary
KS Polanica Zdrój
4:1
Łomniczanka Stara Łomnica
Pogoń Duszniki Zdrój
1:0
Hutnik Szczytna
Tęcza Ścinawka Dolna
1:3
Cis Brzeźnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Brzeźnica
Pauza
Zamek Gorzanów
1:5
Orlęta Krosnowice
Łomniczanka Stara Łomnica
3:0*
MLKS Radków
Kryształ Stronie Śląskie
3:2
Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Hutnik Szczytna
2:4
KS Polanica Zdrój
LKS Bierkowice
2:4
Włókniarz Kudowa Zdrój
Inter Ożary
8:2
Tęcza Ścinawka Dolna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij