zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
5:2
Zamek Trzebieszowice
MLKS Radków
1:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
KS Polanica Zdrój
0:7
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki Zdrój
4:5
Hutnik Szczytna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:3
Hutnik Szczytna
Zamek Trzebieszowice
2:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
MLKS Radków
1:5
Kryształ Stronie Śląskie
KS Polanica Zdrój
2:7
Pogoń Duszniki Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
2:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
MLKS Radków
1:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Hutnik Szczytna
11:1
KS Polanica Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój
5:4
Zamek Trzebieszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
1:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:0
KS Polanica Zdrój
Zamek Trzebieszowice
1:1
Hutnik Szczytna
MLKS Radków
1:3
Pogoń Duszniki Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:1
Włókniarz Kudowa Zdrój
KS Polanica Zdrój
0:2
Zamek Trzebieszowice
Hutnik Szczytna
6:1
MLKS Radków
Pogoń Duszniki Zdrój
4:4
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:2
Pogoń Duszniki Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
3:1
Hutnik Szczytna
Włókniarz Kudowa Zdrój
6:1
Zamek Trzebieszowice
MLKS Radków
3:4
KS Polanica Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
4:0
MLKS Radków
KS Polanica Zdrój
3:10
Kryształ Stronie Śląskie
Hutnik Szczytna
5:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki Zdrój
8:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
7:1
KS Polanica Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
2:5
MLKS Radków
Zamek Trzebieszowice
2:3
Kryształ Stronie Śląskie
Hutnik Szczytna
4:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:3
Zamek Trzebieszowice
Kryształ Stronie Śląskie
2:3
MLKS Radków
Hutnik Szczytna
5:2
Włókniarz Kudowa Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój
4:1
KS Polanica Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
0:3
MLKS Radków
Włókniarz Kudowa Zdrój
3:2
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Trzebieszowice
1:1
Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój
3:5
Hutnik Szczytna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2:0
Kryształ Stronie Śląskie
KS Polanica Zdrój
1:9
Włókniarz Kudowa Zdrój
Hutnik Szczytna
2:2
Zamek Trzebieszowice
Pogoń Duszniki Zdrój
2:9
MLKS Radków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Stronie Śląskie
2:1
Pogoń Duszniki Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
5:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek Trzebieszowice
4:1
KS Polanica Zdrój
MLKS Radków
2:1
Hutnik Szczytna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Trzebieszowice
2:4
Włókniarz Kudowa Zdrój
KS Polanica Zdrój
0:13
MLKS Radków
Hutnik Szczytna
2:0
Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Duszniki Zdrój
0:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:0*
Hutnik Szczytna
Kryształ Stronie Śląskie
7:3
KS Polanica Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
5:2
Pogoń Duszniki Zdrój
MLKS Radków
3:1
Zamek Trzebieszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij